AMAGE posiada rozwiązania i funkcje dedykowane dla przedsiębiorstw produkcyjnych, których produktami są wysoko specjalizowane produkty i urządzenia będące wynikiem prac projektowych. Obszary produkcji elektroenergetycznej zgodnie z przedstawionym lub opracowanym samodzielnie projektem (np. rodzielnice elektryczne) jak i projekty typu trasy rurowe dla procesów technologicznych są doskonałym przykładem zastosowania naszego rozwiązania. Wspieramy proces produkcji wymagający ciągłej identyfikacji obiektów. W trakcie prac tworzymy dokumentację kontekstową, oraz gromadzimy wszystkie informacje (kontrole, protokoły kontrolne, zgłoszenia niezgodności), które ułatwiają przeprowadzanie odbiorów FAT. Efektem jest gotowa dokumentacja oraz struktura zasobu, którą można przenieść do instancji klienta lub udostępnić przez Portal Klienta.
Organizacja prac w kontrakty, zakresy kontraktów i poszczególne zlecenia. Pozwala to na definiowanie określonych zakresów prac dla pojedynczego klienta jak i dla wielu równocześnie obsługiwanych klientów. Osobno istnieje możliwość grupowania elementów konstruowanych w formie szczegółowej struktury produkowanych rozwiązań z możliwością bardzo szczegółowego rozbudowania struktury i parametryzacji. Możliwość importu danych bezpośrednio z list materiałowych systemów projektowych oraz utrzymywanie synchronizacji pomiędzy projektem a realizowanymi komponentami. Dodatkowa możliwość identyfikacji elementów za pomocą kodów kresowych/RFID pozwala na szybką i kontekstową pracę
Możliwość integracji dokumentacji projektowej do istniejącej struktury produkowanych komponentów. Udostępnienie informacji dla zespołów produkcyjnych, zespołów wdrożeniowych oraz w efekcie końcowym dla klienta (poprzez dedykowane Portale Klienta). Mapowanie dokumentacji dostarczanej przez zespoły projektowe (kontekstowe rozbicie wielostronicowej dokumentacji na poszczególne komponenty). Dostęp do dokumentacji z urządzeń mobilnych w trakcie produkcji i montażu.
Nadzór nad wykonaniem poszczególnych konstrukcji/projektów. Szczegółowe śledzenie postępu wykonania, etapów produkcyjnych ale również przekazanie do procedury wdrożeniowej/montażowej. Osobne ścieżki nadzoru nad poszczególnymi etapami. Raportowanie i porównanie z planem produkcyjnym, zakresem prac kontraktowym. Możliwość integracji z informacjami z modułów zamówień/dostaw oraz obrotu magazynowego.
Prace kontrolne zgodne z procesem produkcji. Wykorzystanie identyfikacji komponentów, planów inspekcji oraz automatycznego harmonogramowania pozwala na opracowanie planów prac kontrolnych na etapie produkcji, na etapie montażów u klienta. Pełna digitalizacja prac (wykonanie za pomocą urządzeń mobilnych, podpisy elektroniczne, automatyczna generacja raportów z pełną dokumentacją zdjęciową). Automatyzacja i nadzór nad wykonywanymi pracami.
Zgłoszenia serwisowe dostępne w ramach wewnętrznego obiegu informacji. Odpowiedzialność za korektę, monitorowanie postępu i automatyzacja komunikacji. Zgłoszenia powiązane szczegółowo z produkowanymi komponentami, z możliwością śledzenia postępu prac i szybkiego rozwiązania powstałych usterek. Automatyczne prace kontrolne po zakończeniu prac naprawczych.
System zdarzeń serwisowych systemu AMAGE może być rozbudowany o zaawansowane właściwości niezbędne do prowadzenia serwisu zewnętrznego/producenckiego. Wszystkie informacje zapisywane w systemie pozwalają na zgłaszanie, rejestrowanie, obsługę i rozliczenie zdarzeń serwisowych w ramach prowadzonych przez firmę umów serwisowych ze swoimi Klientami. Możliwości kategoryzacji usług, materiałów oraz dodatkowych prac pozwala na dokładne rozliczanie finansowe zgłoszeń. Rozbudowany mechanizm protokołów serwisowych pozwoli na zarejestrowanie wszystkich wizyt u klienta i napraw w centrum serwisowym. System integruje się z mechanizmem kart kontrolnych i inspekcji dostarczając pełnię informacji o prowadzonych pracach dla zasobów klienta. Wszystkie te informacje mogą być udostępnione, w ograniczonym definiowanym przez użytkownika zakresie, Klientowi przez dedykowany Portal Klienta.
Jedno ze specjalizowanych rozwiązań powstałych na bazie systemu AMAGE. Pozwala na zarządzanie transportem poziomym dla wielu szybów równocześnie. Rozwiązuje problem harmonogramowania transportu dla ciągle napływających zleceń transportowych, jest transparentnym i sprawiedliwym systemem, który pozwala śledzić wykonywane transporty ale również weryfikować realizowane prace transportowe dla powiązanych kontraktów z podwykonawcami. System upraszcza wszelkie potrzeby dostępu do informacji i ułatwia pracę dla pracowników szybowych. Raportowanie poprzez urządzenia mobilne pozwala na śledzenie wszystkich, nawet tych nadprogramowych transportów.