Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom praktycznych rozwiązań informatycznych, które w krótkim czasie przynoszą wymierne korzyści

O firmie

Firma została założona w 2016 roku. AMAGE Systems to przedsiębiorstwo, którego celem jest realne wsparcie biznesu. Naszą misją jest dostarczanie praktycznych rozwiązań informatycznych, które błyskawicznie przynoszą wymierne efekty. W obszarze budowy skupiamy się na wsparciu pracowników najbardziej zaangażowanych w rzeczywiste prace. Naszym celem jest umożliwienie im dostępu do danych w miejscach, w których najbardziej tych informacji potrzebują. Jednocześnie na podstawie ich działań dostarczamy unikalnej i dokładnej wiedzy koordynatorom obszarów. Umożliwia to rozliczenia i koordynację kosztów na wszystkich monitorowanych przez nas obszarach.

Dla zakładów produkcyjnych korzystanie z oferowanych przez nas aplikacji to gwarancja bezpieczeństwa dla skomplikowanych instalacji technologicznych, komfort zarządzania ich eksploatacją, dostęp do istotnych informacji w dowolnym miejscu i czasie oraz – co najważniejsze – prawdziwa redukcja strat wynikających z awarii i nieprzewidzianych przestojów i istotne oszczędności dzięki efektywnemu zarządzaniu zasobami. Aplikacje AMAGE to otwarte, nowoczesne i praktyczne rozwiązania, rozwijane od kilku lat w oparciu o własne i naszych Klientów doświadczenie. To system zbudowany przez praktyków dla praktyków. AMAGE to także uniwersalna platforma komunikacji i wymiany informacji między wszystkimi uczestnikami procesów realizacji i eksploatacji inwestycji – od projektanta po końcowego użytkownika. To innowacyjne podejście do procesów biznesowych i żywa wiedza o wszystkim co ważne.

Nagrody/konkursy

2017-2018 KPT ScaleUp

2017-2018 KPT ScaleUp

Uczestnik programu akceleracyjnego organizowanego przez Krakowski Park Technologiczny. Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej. W trakcie kwalifikacji przekonaliśmy przedstawicieli biznesu oraz opiekunów programu do naszego rozwiązania kierowanego do obszarów budowy. Jesteśmy dumni z otrzymanego wyróżnienia oraz udziału w takim programie.
2018 BBTalks Barcelona

2018 BBTalks Barcelona

Finalista konkursu dla innowacyjnych startup'ów z obszaru budowy i architektury. Konkurs oraz prezentacje odbyły się w Barcelonie i stanowiły wstęp do targów Construmat. Prezentacja naszego rozwiązania pozwoliła na zdobycie wielu kontaktów oraz możliwości przedstawienia naszej oferty na rynku Hiszpańskim.
2018 Nowa chemia Gdynia

2018 Nowa chemia Gdynia

Finalista konkursu dla innowacyjnych startup'ów z obszaru utrzymania ruchu. Konferencja, prezentacje i dyskusje były doskonałym miejscem na zaprezentowanie nasych rozwiązań dotyczących zabezpieczenia ciągłej pracy zakładów przemysłowych.
2018 Expo 2020

2018 Expo 2020

Zostaliśmy wybrani do ograniczonej listy firm, których produkty i rozwiązania mogą znaleźć zastosowanie w projektowanym narodowym pawilonie na targi Expo 2020 odbywające się w Dubaju.

Współpraca

Polski Związek Pracodawców Budownictwa

Polski Związek Pracodawców Budownictwa

Jesteśmy członkiem wspierającym Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa. Związek zrzesza firmy z branży infrastruktury i budownictwa, które wspólnie reprezentują rynek generalnego wykonawstwa inwestycji w Polsce.
Odwiedź
Polski Klaster Budowlany

Polski Klaster Budowlany

Jesteśmy członkiem Polskiego Klastra Budowlanego. Zostaliśmy dołączeni do szacownego grona członków ze względu na innowacyjne rozwiązania, które dostarczamy dla branży budowlanej.
Odwiedź
BIM Klaster

BIM Klaster

Dołączyliśmy do BIM Klastra aby promować rozwiązania AMAGE Systems dla przemysłu budowlanego oraz zarządzania nieruchomością z pełną integracją z procesem BIM. Realizujemy wspólnie zadania promocji i wdrożenia rozwiązań dla inżynierów i praktyków budownictwa.
Odwiedź
Proptech Poland

Proptech Poland

Jesteśmy członkiem organizacji Proptech Hub mającej za zadanie zbudowania największej w Polsce społeczności Proptech i wsparcie branży nieruchomości w cyfrowej transformacji.
Odwiedź