Transport szybowy

Jedno ze specjalizowanych rozwiązań powstałych na bazie systemu AMAGE. Pozwala na zarządzanie transportem poziomym dla wielu szybów równocześnie. Rozwiązuje problem harmonogramowania transportu dla ciągle napływających zleceń transportowych, jest transparentnym i sprawiedliwym systemem, który pozwala śledzić wykonywane transporty ale również weryfikować realizowane prace transportowe dla powiązanych kontraktów z podwykonawcami. System upraszcza wszelkie potrzeby dostępu do informacji i ułatwia pracę dla pracowników szybowych. Raportowanie poprzez urządzenia mobilne pozwala na śledzenie wszystkich, nawet tych nadprogramowych transportów.

Harmonogram

Harmonogram prac transportowych
i obciążenie szybów
Image

Harmonogram transportu

01
Importy danych zleceń
Import zleceń transportowych w formie plików XLS/XLSX. Dane pochodzą od zewnętrznych podwykonawców/wykonawców kontraktów oraz wewnętrznych działów. Dane importowe automatycznie klasyfikowane są do realizowanych umów.
02
Automatyczne harmonogramy i analizy
Automatyczne harmonogramowanie realizacji transportów. Harmonogramy ramowe (względem umowy) oraz harmonogramy wykonania bieżącego - dla aktualnych prac realizowanych przez działy transportowe.

Raportowanie wykonania

01
Raportowanie wykonywanych prac
Raportowanie wykonywanych prac za pomocą urządzeń mobilnych. Uproszczony interfejs, łatwe wprowadzanie danych przyśpiesza operacje..
02
Raportowanie nadwykonania
Raportowanie nadwykonań i zmian w priorytecie transportów. Możliwość częściowej realizacji transportów. Wszystkie informacje rzeczywiście realizowane przez dział transportu znajdują swoje odwzorowanie bezpośrednio w systemie.

Raportowanie wykonania

Raportowanie prowadzonych prac bieżących
Image

Rozliczanie transportu

Rozliczanie wykonanych prac i kontrola
Image

Projekty i rozliczanie transportu

01
Rozliczenia zleceń
Na podstawie rzeczywistego wykonania transportu przydzielenie i rozliczenie informacji określanych w kontraktach/umowach i planach kwartalnych. Ułatwiona weryfikacja poprawności realizacji zadań przez podwykonawców i transportów odpowiednio zlecanych.
02
Koordynacja wielu kontraktów i zleceń
Koordynacja wielu kontraktów dla pojedynczego wykonawcy jak i globalnie. Porównanie z zaplanowanymi pracami i wydajnością. Raporty ilości, typów transportowanych materiałów. Raporty realizowanych transportów przez wszystkich uczestników procesu.