System AMAGE

System składa się z zestawu aplikacji, które mogą działać zarówno jako system całkowicie dostępny w chmurze administrowanej przez nas (SaaS) jak i rozwiązania dedykowane dla klientów, którzy wybiorą rozwiązania uruchamiane na dedykowanej chmurze (SaaS Private) lub uruchamiane na ich prywatnej infrastrukturze IT (On Premises)

Image
01
SaaS
Rozwiązanie zasilające naszą wersję na platformach internetowych. Pozwala na szybkie uruchomienie wybranych części funkcjonalności i rozpoczęcie pracy prawie natychmiast. Łatwe szybkie i przyjemne.
02
SaaS Hosted
Klienci oczekujący dedykowanych systemów uruchamianych w chmurze i łączących się z ich systemami korporacyjnymi (autoryzacja, business intelligence) mogą wybrać rozwiązanie dedykowane dla nich i uzgadnianie z ich działem IT. Wszystko w pełni zarządzane przez Nas - brak zawracania sobie głowy aktualizacjami, poprawkami lub miejscem na dysku.
03
On Premises
W przypadku systemów krytycznych, dla których wymagania korporacyjne wymuszają instalowanie rozwiązań na własnej, lokalnej infrastrukturze sprzętowej przygotowano rozwiązanie On Premises, które może być instalowane całkowicie na serwerach klienta.

Aplikacje Web

Główne aplikacje służące do pracy w systemie.

01
AMAGE Web
Aplikacja AMAGE Web to centralny punkt funkcjonalności. Dostępna w wersji przeznaczonej na urządzenia o większych ekranach (komputery stacjonarne, laptopy) oraz dla urządzeń mobilnych. Osobne interfejsy dedykowane dla tych dwóch obszarów. Pozwalają na najbardziej efektywne wykorzystanie dostępnej powierzchni ekranu w każdym przypadku.
02
Portal Klienta/Dostawcy/Podwykonawcy
Dedykowana aplikacja typu portal klienta, udostępnia wybrane informacje z systemów produkcyjnych/serwisowych dla uczestników zewnętrznych. System dostarcza dane dla docelowej grupy osób z wybranego zakresu danych.
Image

Aplikacje Mobilne

Aplikacje mobilne dedykowane dla popularnych urządzeń mobilnych (Android) jak i dla dedykowanych urządzeń typu rugged o zwiększonej wytrzymałości fizycznej - dla najbardziej wymagających otoczeń.

01
AMAGE Fx
Aplikacja dedykowana dla urządzeń typu rugged. Dedykowany interfejs dotykowy oraz możliwość pracy w dwóch trybach - online (z bieżącą komunikacją z głównymi serwerami AMAGE) jak i offline (całkowita praca bez podłączenia do sieci). Możliwa praca jako aplikacja dla dużych dotykowych ekranów w miejscu pracy (np. stanowiska serwisowe). Ułatwia integrację z natywnymi aplikacjami konfiguracyjnymi/wizualizacyjnymi.
02
AMAGE CE
Aplikacja dedykowana dla urządzeń typu handheld - przemysłowe, bardzo wytrzymałe urządzenia. Przeznaczona do raportowania prac i dostępu do części systemu w najbardziej ekstremalnych warunkach. Rozwiązanie dla urządzeń również dla stref zagrożonych wybuchem zarówno dla grupy I (kopalnie) jak i II (pozostałe). Praca w trybie offline.
03
AMAGE Shell
Aplikacja pomocnicza dla urządzeń z systemem Android. Pozwala na dostęp do wszystkich niezbędnych interfejsów urządzenia (czytniki kodów, RFID, kamera, aparat) w celu bezproblemowej integracji z mobilną wersją aplikacji AMAGE Web.

Rozbudowa i integracje

Szerokie możliwości integracji i dostosowania systemu do własnych potrzeb.

01
Projektant raportów i własny wygląd
Darmowy projektant raportów. Wraz z rozbudowaną dokumentacją dla programisty umożliwia tworzenie zaawansowanych i pięknych raportów.
02
Integracja z systemami DCS, ERP
System wyposażony w szereg rozwiązań typu backend do komunikacji z systemami typu DCS poprzez protokoły OPC, Modbus, integracje SQL lub dedykowane mosty komunikacyjne. Możliwość dwukierunkowej wymiany danych.
03
Exporty i importy
System od początku wyposażony w szereg importerów danych w najpopularniejszych formatach typu Excel. Szybki import danych początkowych w przedsiębiorstwach, które posiadają wstępnie zdefiniowane dane w takich plikach lub poprzez mechanizm wymiany mogą tymi danymi zasilić system. Mechanizm kreatorów z definiowalnymi przez użytkownika parametrami.
Image
Dostęp do informacji i szkoleńPortal pomocy udostępnia informacje o sposobie projektowania raportów, definicji wyglądu oraz dokumentuje API i właściwości niezbędne do integracji lub implementacji własnych funkcji. AMAGE świadczy również usługi szkoleniowe w celu jak najbardziej efektywnego wykorzystania naszego Systemu.