Współpracuj z nami !

Jeśli uważasz, że to co robimy wydaje się ciekawe i interesujące. Jeśli masz pewność, że swoją osobą dodasz do naszego zespołu coś, co pomoże nam się jeszcze bardziej rozwijać.  To napisz do nas natychmiast !

Zawsze chętnie witamy kompetentne osoby zarówno do obszarów technicznych jak i handlowych. Umożliwiamy elastyczną pracę, zatrudnienie bazujące na umowie o pracę jak i współpracę B2B.

Zespół

Stanowiska

01
Kontakt z klientem/Handlowiec
Kontakt z klientem, rozmowy handlowe, prezentacje techniczne, opracowywanie wymagań, zebranie wstępnych oczekiwań klienta.
02
Programista
Tworzenie oprogramowania, specyfikacja na kod. Języki: Java, Kotlin. Framework: Spring, Vaadin, Angular JS, JavaFX.
03
Tester
Testowanie oprogramowania, główny nacisk na automatyzację testów i ich koordynację w środowisku CI/CD. Narzędzia: Selenium, JUnit, TestFx i inne.
04
Wdrożeniowiec
Realizacja wdrożeń u klientów. Wdrożenia i szkolenia dla użytkowników końcowych. Aktualizacje dokumentacji wdrożeniowych. Wsparcie klienta na etapie uruchamiania i konfiguracji systemu.
05
Administrator DevOps/Cloud
Opieka nad infrastrukturą serwerów i środowisk technicznych. Chmury: AWS, Azure, GCP. Opieka, konfiguracje i uruchomienie systemów IT dedykowanych w lokalizacjach klientów (On-Premises).

Daj nam znać o sobie