Jak działamy ?

Image

Dzięki temu, że każdy kawałek kodu jest napisany przez Nas, zaprojektowaliśmy system AMAGE aby był elastyczny i możliwy do wdrożenia w Twoim przedsiębiorstwie w kilku elastycznych modelach.

Przygotowaliśmy ofertę kilku funkcjonalnych modułów, które mogą stanowić szybki start z naszym systemem, tak aby w ekspresowym tempie uruchomić go i zacząć korzystać z jego zalet. Wybierz Szybki start, określ swoje wymagania i zgłoś do nas te informacje. Po wstępnej weryfikacji system będzie niezwłocznie udostępniony i będzie można korzystać z jego funkcjonalności.

Dla klientów bardziej świadomych swoich potrzeb, lub o wymaganiach posiadania spójnego systemu oferujemy rozwiązania typu Hosted oraz On Premises. Wdrożenie każdego z nich poprzedza analiza z Klientem jego potrzeb, ustalenia z działem IT klienta architektury, mechanizmu integracji z korporacyjnymi systemami a następnie wdrożenie. Jeśli jesteś zainteresowany takim modelem wypełnij poniższy formularz i skontaktujemy się niezwłocznie.

Wersje demonstracyjne

Istnieje możliwość uruchomienia dla Państwa wersji demonstracyjnych. Niemniej ze względu na to, iż system jest bardzo mocno konfigurowalny zawsze zalecamy kontakt z nami. Przeprowadzimy wtedy wstępną prezentację rozwiązania, ustawimy system zgodnie z oczekiwaniami i udostępnimy do testów. Zapraszamy do kontaktu !

Zakup i uruchomienie systemu

Prosimy o wypełnienie formularza i określenie swoich potrzeb. Po wysłaniu do nas wstępnej informacji skontaktujemy się niezwłocznie w celu uszczegółowenia i przedstawienia propozycji rozwiązania Państwa potrzeb.

Wdrożenia

Wdrożenia realizujemy w formule w pełni zdalnej, mieszanej lub na miejscu u klienta. Wszystko w zależności od aktualnej sytuacji, dostępności klienta oraz wymaganych prac. Elastycznie dostosowujemy się do oczekiwań klienta jak i jego pracowników

Zakup
Proszę wprowadzić Twoją firmę/organizację
Prosimy o określenie Państwa potrzeb

Rozwiązania dedykowane

Image

Wersja Hosted

Rozwiązanie dedykowane dla klientów, którzy wymagają rozwiązania z pełną funkcjonalnością systemu oraz z możliwością integracji z własnymi systemami korporacyjnymi (logowania, analityki biznesowej itp.). System uruchamiany przez Nas i na naszej infrastrukturze wiodących dostawców systemów PaaS (Amazon AWS, Microsoft Azure, Google Cloud Platform). Architektura w pełni uzgadniania z odpowiednimi działami IT klientów i dostosowana do potrzeb Klienta. W pełni zarządzana przez Nas (aktualizacje, bezpieczeństwo, archiwizacja danych). Możliwość dedykowanych usług wsparcia i parametrów SLA. Wybierz tą wersję, jeśli potrzebujesz zintegrowanego systemu dla Twoich potrzeb. Wypełnij formularz i czekaj na kontakt.

Wersja On Premises

Rozwiązanie dedykowane dla klientów, którzy wymagają całkowitej izolacji systemów na własnej infrastrukturze IT. Funkcjonalnie odpowiada systemowi w wersji Hosted, z tym że infrastrukturą wykorzystywaną jest infrastruktura klienta. Każde takie wdrożenie poprzedza analiza wymagań klienta, opracowanie architektury i planu wdrożenia. AMAGE Systems zapewnia usługę wdrożenia, szkoleń oraz późniejszego utrzymania systemu i jego wsparcia zgodnie z ustalonymi parametrami SLA. Rozwiązanie dla specjalnych potrzeb klientów.

Projekty archiwalne

Wersje AMAGE Light oraz Hosted w przypadku zakończenia realizacji kontraktu/zlecenia mają możliwość uruchomienia przez Nas w trybie archiwalnym. Dane i funkcjonalności systemu w trybie do odczytu są zachowywane. Pozwala to na dostęp do danych historycznych systemu bez potrzeby eksportu danych do innych formatów/systemów.