Image

Budowa

Rozwiązania dla przemysłu konstrukcyjnego ułatwiające rozliczanie pracowników, podwykonawców i dostawców. Pełny monitoring wykonywanych prac i wsparcie w uporządkowaniu obiegu informacji.

Systemy wspierające pracujących na budowach

Moduły systemu AMAGE wspierające obszar budowy. Umożliwiają realizację wszystkich prac od momentu powstania planu i zapytań ofertowych, poprzez realizację zamówień, dostaw aż do końcowych montaży urządzeń, prefabrykatów i materiałów budowlanych. Ułatwiamy śledzenie obiegu informacji. W trakcie prac rejestrujemy wszystkie koszty oraz zapewniamy wsparcie w organizacji pracy na budowie i spełnieniu wszystkich wymagań formalnych.

Image

Demonstracja rozwiązania, wdrożenie, zakup

Rozwiązania

Zamówienia i dostawy

Funkcje pozwalają zrealizować obieg dostaw w sposób całkowicie elektroniczny. Ograniczają koordynację projekt <-> budowa. Obieg zamówień i dostaw pozwala angażować podwykonawców i pracowników w generowanie rzeczywistych potrzeb. Koordynator otrzymuje pełny podgląd na realizowane operacje i ma możliwość ich korygowania. W każdym momencie otrzymuje pełną informację o stanie materiału na budowie oraz realizowanych operacjach.
1

Zamówienie u dostawcy z potwierdzeniem

2

Dostawy, sprawdzenia i reklamacje

3

Zwroty i wymiany

Image
Image

Dzierżawy

Koordynatorzy operacji związanych z dzierżawą szalunków, rusztowań dla dużych kontraktów mają świadomość ogromu informacji zaangażowanych w tym procesie. Nasz system umożliwia bieżące rozliczenie finansowe (częściowe płatności) dla kontraktów realizowanych z wieloma dostawcami. Narzędzia umożliwiające zaangażowanie podwykonawców w proces zamówień, dostaw i reklamacji ułatwiają wszystkie działania. System dostarcza informacji na bieżąco o stanie dzierżaw na budowie, wgląd w dane historyczne oraz wsparcie prac budowlanych i ich koordynację. Oszczędzamy czas, zwiększamy porządek w dokumentach oraz ułatwiamy rozliczenia.
1

Pełny monitoring obiektów i elementów kontrukcyjnych

2

Rozliczenia częściowych płatności

3

Kontrola dzierżawy i historii finansowych

Nadzór nad budową

W trakcie realizacji prac budowlanych, zwłaszcza w obszarach, które ze względów formalnych i projektowych wymagają szczegółowego nadzoru nad zamówieniami, dostawami ale również wiedzy o postępie prac od momentu wydania materiału z magazynu do montażu a następnie do odbiorów końcowych. Funkcje nadzoru w aplikacji AMAGE pozwalają na bieżący nadzór nad wszystkimi zasobami na budowie. Angażujemy koordynatorów obszarów, podwykonawców oraz dostawców w celu przedstawienia realnej i rzetelnej informacji ułatwiającej rozliczenia, raporty i koordynację prac.

1

Nadzór nad montażami

2

Integracja z biurami konstrukcyjnymi

3

Dedykowane moduły kablowe i orurowania

Image
Image

Najem urządzeń drobnych

System AMAGE wspiera koordynatorów odpowiedzialnych za najem urządzeń drobnych (pompy, maszyny, wiertarki itp.) od wielu dostawców. Jeden centralny punkt rozliczeń oferowany przez nasze rozwiązanie upraszcza codzienną pracę. Zaangażowanie pracowników w odpowiedzialność za sprzęt, możliwości przekazywania sprzętu pomiędzy pracownikami, rozliczenia dostawców oraz pracowników/podwykonawców ułatwiają codzienną pracę tych osób. W trakcie powstaje spójna baza informacji o urządzeniach, cenach i użytkownikach, która pomaga w decyzjach koordynatorów tego obszaru.

1

Najem urządzeń, dostawy, zwroty i obieg wewnętrzny

2

Rozliczenie najmu z dostawcami

3

Rozliczenie wewnętrzne/z podwykonawcami

Kontrola uprawnień

Funkcje kontroli uprawnień ułatwiają pracę koordynatorów oraz osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo i higienę pracy podczas prac budowlanych. Ze względu na specyfikę niektórych prac (obszary kolejowe, uprawnienia) wymagane jest posiadanie aktualnej bazy informacji o każdym pracowniku oraz mieć możliwość szybkiej i sprawnej weryfikacji tych uprawnień w trakcie prowadzonych prac. System ułatwia te operacje i dostarcza rzetelnych danych zarówno na placu budowy jak i danych organizacyjnych (terminy, przypomnienia) ułatwiających pracę osób odpowiedzialnych za ten obszar.

1

Zarządzanie uprawnieniami osób

2

Weryfikacja uprawnień na placu budowy

3

Automatyzacja przypomnień i harmonogramów

Image

Nasze artykuły z tego obszaru

Budowa – Integracje ze środowiskami BIM/CDE
Budowa – Integracje ze środowiskami BIM/CDE
2023-07-07BIM, Budowy
W artykule chcemy przedstawić możliwości integracji systemu AMAGE w zakresie wsparcia zarządzania konstrukcjami budowlanymi w pełnej integracji z procesem BIM za pomocą wymiany danych ze środowiskiem CDE jakim jest Catenda Hub
Więcej »
Poznaj system – najem urządzeń drobnych
Poznaj system – najem urządzeń drobnych
2022-06-06Budowy
Poznaj system ! Obszar budowlany. Najem urządzeń drobnych. Kompleksowe zarządzanie najmem urządzeń od wielu dostawców i wśród wielu użytkowników.
Więcej »
Poznaj system – inspekcje, prace kontrolne
Poznaj system – inspekcje, prace kontrolne
2022-05-23Budowy, Produkcja, Utrzymanie ruchu
Poznaj system ! Obszar zakładów przemysłowych. Inspekcje techniczne i realizacja prac kontrolnych z wykorzystaniem systemu AMAGE.
Więcej »

Wspólne moduły

Image