NIE TYLKO W TEORII!
CZYM JEST CYFROWA TRANSFORMACJA BRANŻY BUDOWLANEJ?

Industry 4.0

Czwarta Rewolucja Przemysłowa

Przemysł 4.0

Jesteś ciekawy czym jest
Cyfrowa Transformacja w Budownictwie,
nie tylko w teorii?

Zapisz się na nasz webinar, który odbędzie się
30 czerwca (środa) w godz 11-13.

Webinar poprowadzą Eksperci i Praktycy biznesu, którzy odpowiedzą na Wasze pytania.

Twoja firma na miarę XXI wieku?

Weź udział w webinarze!

Image

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA I ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR!

11:00 - 11:30

Image

Paweł Tadejko

Digital Twin, czyli jak wykorzystać cyfrowego Bliźniaka?

Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości

11:45 - 12:15

Image

Sławomir Mikuła

Dlaczego zarządzanie placem budowy powinno być w pełni cyfrowe?

AMAGE Systems

12:30 - 13:00

Image

Klaudia Wojciechowska

Proptech i contech - tylko modne pojęcia czy ważne trendy?

Proptech Foundation

SYLWETKI PRELEGENTÓW

dr inż. Paweł Tadejko

Wydział Informatyki, Politechnika Białostocka Ekspert Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości

Pracownik dydaktyczno-naukowy na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej oraz Head of R&D w startupie Elastic Cloud Solutions. W 2017 i 2019 roku otrzymał wyróżnienie “Lista 100” osób szczególnie zasłużonych w zakresie rozwijania kompetencji cyfrowych w Polsce. Aktywny działacz Klastra Technologiczneg InfoTECH i współzałożyciel Technikum Programistycznego InfoTECH w Białymstoku (pierwszego Technikum Programistycznego w Polsce - jako szkoła prowadzona z firmami z branży IT). Członek Rady Programowej Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości na Politechnice Białostockiej. Brał udział jako ekspert w pracach nad Strategią Gospodarczą Miasta Białegostoku 2020+ Organizator, przewodniczący rad programowych i kierownik sześciu autorskich kierunków studiów podyplomowych, m.in. Data Science, Front-End Development, Projektowanie UX i Analityka webowa, Marketing Internetowy, JavaScript. W roku 2020 rozpoczął współpracę z Fundacją Platforma Przemysłu Przyszłości, jako ekspert współpracujący, w obszarach Sztucznej Inteligencji, Big Data, Digital Twin i Edge Computingu. Przez ponad 15 lat zdobywał doświadczenie w projektach IT, w ZETO Białystok, ComputerLand / Sygnity, jako programista, analityk, badacz UX, Senior Software/Solution Architect – głównie w projektach SmartCity i e-Administracji. Jako data scientist obronił doktorat z przetwarzania sygnałów EKG z wykorzystaniem machine learning. Pasjonat dobrego UX, nie tylko w oprogramowaniu.

dr inż. Sławomir Mikuła

AMAGE Systems sp. z o.o.

Od wielu lat zatrudniony w firmach branży elektronicznej i informatycznej na stanowiskach technicznych i zarządczych. Projektował, realizował i nadzorował szereg dużych projektów z zakresu elektroniki i informatyki. W firmie Unicard S.A. zajmował się projektowaniem, wdrażaniem autorskich systemów z zakresu kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy. Budował i zarządzał zespołami technicznymi aż do stanowiska Dyrektora ds. Rozwoju. W firmach Elsta/Elsta Elektronika zajmował się zarządzaniem i implementacją urządzeń przeznaczonych na rynek górniczy, charakteryzujący się ekstremalnymi wymaganiami niezawodnościowymi oraz technicznymi m.in. zgodnością z dyrektywą ATEX (urządzenia konstrukcji przeciw-wybuchowej). Od 2016 roku zarządza własnym przedsiębiorstwem – AMAGE Systems Sp. z o.o. zajmującym się dostarczaniem rozwiązań informatycznych dla branży budowlanej oraz zakładów przemysłowych. Specjalizuje się w rozwiązaniach nakierowanych na kontrolę nad zasobami danego przedsiębiorstwa w aspekcie operacyjnym tj. całe spektrum obiegu elementów wykorzystywanych do budowy lub zamontowanych w zakładzie produkcyjnym, a wymagających ciągłego nadzoru i monitorowania.

Klaudia Wojciechowska

Proptech Foundation

Programme manager w Proptech Foundation Proptech Hub, gdzie zajmuje się relacjami z partnerami i firmami technologicznymi z branży nieruchomości komercyjnych. Ma ponad 12 lat doświadczenia zawodowego w administracji publicznej i organizacjach pozarządowych, w tym związanych z transformacją energetyczną. Absolwentka Szkoły Liderów. Doświadczona facylitatorka metody Lego Serious Play, trenerka i koordynatorka projektów. W proptechowej rodzinie od października 2020 roku.
Image
Image
Image