Poznaj system – urządzenia rugged

Urządzenia sprzętowe dla środowisk o wysokich wymaganiach technicznych

System AMAGE dedykowany jest do pracy w wymagających środowiskach przemysłowych. Zwykle podczas wdrożeń korzystamy ze standardowych rozwiązań mobilnych, które znajdują się na wyposażeniu każdego przedsiębiorstwa i poszczególnych pracowników. Czy to telefony, czy proste tablety z systemami operacyjnymi Android/iOS.

Niemniej czasami powstaje potrzeba, albo wymagania wykorzystania urządzeń o specjalnej budowie ze względu na środowisko pracy (zapylenie, wilgotność, woda). Dodatkowym wymaganiem jest również praca w trybach bez dostępu do sieci. W przypadku zakładów przemysłowych ale również placów budów nie zawsze istnieje dobry dostęp do sieci teleinformatycznej. W takim przypadku system AMAGE może zostać skonfigurowany do pracy z urządzeniami w trybie offline.

Urządzenia pobierają dane w miejscu, w którym mają dostęp do sieci (biuro budowy, dyspozytornia zakładu itp.). Następnie po przełączeniu do trybu offline urządzenia pracują już bez dostępu do sieci. Do tego celu synchronizowane są kluczowe informacje lokalnie. Pracownik loguje swoją pracę i zapisuje dane w pamięci lokalnej. Urządzenie po powrocie do miejsca synchronizacji wysyła z powrotem do głównego systemu wykonane prace jako dziennik zmian.

Administrator ma pełną kontrolę nad synchronizowanymi danymi oraz dostępem urządzeń. W taki sam sposób, można udostępnić zewnętrznym podwykonawcom zestaw danych z głównego systemu, które są niezbędne do jego pracy.

Aby skorzystać z takich rozwiązań posiadamy w ofercie sprawdzone wieloletnią eksploatacją rozwiązania techniczne, które posiadają różny rozmiar dostosowany do wymagań/funkcji ale również wyposażone w pełny zakres urządzeń dodatkowych takich jak skanery kodów kreskowych/2D, skanery RFID, stacje dokujące oraz inne akcesoria. Poniżej wybrany zestaw urządzeń o różnych rozmiarach do wykorzystania w systemie AMAGE.

Tablet 6” – praca online/offline

Emdoor EM-I62H to nowoczesne połączenie tabletu i smartfonu z ekranem o przekątnej 5.98 cala. Jest to idealna propozycja dla użytkowników ceniących ergonomię użytkowania ze wszystkimi funkcjami systemu operacyjnego Windows 10 IoT. Phablet oprócz wyjątkowej wydajności procesora Intel® x5-Z8350 oraz 2GB RAM charakteryzuje się wzmożoną odpornością na niefortunne upadki, zachlapania oraz wszechobecny pył. EM-I62H swoje zastosowanie odnajduje w środowisku, w którym wymagana jest stała łączność z Internetem i urządzeniami peryferyjnymi. Przekazywanie zgromadzonych danych gwarantują w pełni zautomatyzowane wbudowane czytniki kodów kreskowych oraz identyfikacji NFC/RFID HF.

  • Poznaj system – obchody

    Poznaj system ! Zakres zakładów przemysłowych. Obchody techniczne i funkcjonalne. Rejestracja czynności okresowych.

Tablet 5,5” – praca online

Senter S917V2 wyposażony został w 4 GB RAM / 64 GB ROM i ośmiordzeniowy procesor Qualcomm® Snapdragon SDM450. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest również duży 5.5” wyświetlacz IPS w rozdzielczości FULL HD 1080×1920, który pozwala na komfortową pracę z każdą aplikacją bez względu na ilość elementów. Norma P65. Wytrzymuje pracę w temperaturach od -10 °C do +50 °C oraz upadek na płaskie podłoże z 1.2 metra. Wyposażenie standardowe dla systemu AMAGE to czytnik kodów kreskowych/2D oraz czytnik RFID/NFC 13,56MHz (HF).

Tablet 10” – praca online/offline

Tablet oferowany jest z wydajnym procesorem Intel® x5-Z8350, który wspiera system Windows 10 w wersji Home oraz Professional z obsługą Active Directory. Konfiguracja z 4 GB RAM oraz 64 GB ROM spełnia zapotrzebowania najbardziej wymagających aplikacji, a opcjonalne czytniki umożliwiają wykorzystanie tabletu w każdym projekcie. Ze względu na normę IP65 oraz badania wojskowe tablet może być wykorzystywany w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Lekko żebrowana aluminiowa obudowa oprze się niefortunnym upadkom z 1 m oraz ekstremalnym temperaturom w zakresie -10 °C ~ +50 °C. Dodatkowa ochrona w stopniu IP65 uniemożliwia wnikanie pyłu oraz wody do wrażliwych elementów elektronicznych.